Pricing example · Bootstrap

...

KURZY OBRANNEJ STREĽBY - STREDNE POKROČILÝ A VYŠŠIE POKROČILÝ

Kurzy zamerané na výcvik účinnej techniky použitia streľby za akejkoľvek situácie a na akomkoľvek mieste. Obsah a rozčlenenie týchto kurzov pramení zo základu ich náročnosti a obtiažnosti podľa čoho sú rozdelené do niekoľko tematických celkov ktoré tvoria súbor niekoľkých cvičení teda kurzov, určených k výcviku použitia dlhej ručnej zbrane (puška / samopal) a krátkej ručnej zbrane (pištoľ) pre obtiažnosti a odbornosť na úrovni začiatočníkov a mierne pokročilých, stredne pokročilých a vyššie pokročilých, pokročilých a mimoriadnu úroveň. Z hľadiska k vzájomnej nadväznosti techník použitia zbraní odporúčame prejsť cvičeniami postupne, či už so zameraním na krátku, či dlhú ručnú zbraň.

Kurzy obrannej streľby pre predplánované termíny s ich patričným zameraním, obtiažnosťou a ďalšími parametramy, sú vždy uvedené v ponuke OTVORENÉ KURZY.


SÚBOR KURZOV - STREDNE A VYŠŠIE POKROČILÝ (KRÁTKA ZBRAŇ - PIŠTOĽ):

 • pokročilý - kurz - LEVEL-4
 • stredne pokročilý - kurz - LEVEL-5
 • vyššie pokročilý - kurz - LEVEL-6
 • vyššie pokročilý - kurz - LEVEL-7

 • SÚBOR KURZOV - STREDNE A VYŠŠIE POKROČILÝ (DLHÁ ZBRAŇ - PUŠKA / SAMOPAL):

 • stredne pokročilý - kurz - LEVEL-4
 • stredne pokročilý - kurz - LEVEL-5
 • vyššie pokročilý - kurz - LEVEL-6
 • vyššie pokročilý - kurz - LEVEL-7


 • SPÄŤ NA MAPU KURZOV  OTVORENÉ KURZY  ...

  LETNÝ VOJENSKÝ KURZ 2021

  Domáca a zároveň medzinárodná udalosť zameraná na komplexný intenzívny bojový výcvik v oblasti záladných a odborných zručností, osobného fyzického a psychického rozvoja a zocelenia v podaní profesionálnych inštruktorov našej domobrany nebude chýbať ani v tomto roku ! Každý občan spĺňajúci základné vekové požiadavky a osobné normy kladené na bezúhonnosť a svojprávnosť má možnosť prejsť jedinečným letným vojenským kurzom. Práve táto udalosť sa stáva u mnohých úspešných absolventov kľúčom k progresívnemu posunu osobných limitov na vedomostnej, fyzickej, psychickej a reakčnej úrovni. Každý záujemca má možnosť prejsť kurzom bez akýchkoľvek záväzkov voči organizácii. POSUŇ SVOJ LIMIT AJ TY ! Pridaj sa a OBJAV SVOJ POTENCIÁL.

  VIAC INFO
  PRÍSPEVKY A AKTUALITY


  ...
  ALIANCIA CIVILNO-OBRANNEJ SPOLUPRÁCE

  Na základe deklarácie Národnej dobrovoľnej občianskej domobrany Slovenskí branci, vo veci prípravy občanov k obrane vlasti a výcviku reakcieschopnosti jednotlivcov či skupín na možné krízové situácie, naša domobrana otvára nové možnosti, ktorými poskytuje výcvik a prípravu širokej verejnosti bez podmienok členstva v silách SB. Možnosti tejto príprvy sú realizované vo forme kurzov prostredníctvom spoločnosti ACOS ( Aliancia civilno - obrannej spolupráce ).

  Čítať viac
  ...
  VIRTUÁLNY PRIJÍMACÍ PROCES SÍL SB

  Prejdite nezáväzným virtuálnym procesom prijímacieho konania do štruktúr našej domobrany kedykoľvek a kdekoľvek. Tento spôsob vám poskytne dostatočný priestor zistiť o možnostiach vášho pôsobenia v silách SB a urýchli tak vaše zaradenie v prípade že ste sa rozhodli stať jedným z nás.

  Čítať viac
  ...
  KDE ZAČAŤ ?

  Vzhľadom k širokému rozsahu tematických celkov výcviku, ktoré poskytujeme v rámci našej ponuky, často krát u mnohých vyplýva otázka "ktorým kurzom či kurzami začať".

  Čítať viac