Pricing example · Bootstrap

...

REAKČNÝ VÝSADKOVÝ KURZ

Špecializovaný výcvik použitia motorizovanej alebo mechanizovanej techniky pri vedení úročných a obranných aktivít. Cvičenie je taktiež zamerané na organizovanie presunov konvoja, ich ochranu a účinné reakcie na najčastejšie incidenty.

Na základe dopytu zo strany verejnosti , uchádzačov a objednávateľov našich kurzov, vieme flexibilne stanoviť dĺžky trvania niektorých kurzov v rámci jedno až viacdňovej formy. Aktuálne otvorené kurzy, ich trvanie a cenové relácie nájdete vždy v ponuke OTVORENÉ KURZY.


HRUBÝ OBSAH KURZU :

 • teoretická príprava _ organizovanie mechanizovanej jednotky, prerozdelenie úloh štandardného mechanizovaného družstva
 • praktická a metodická príprava _ uplatnenie dostupných bojových a improvizovaných výstrojných prostriedkov, nástupy družstiev a príprava na mechanizovaný alebo motorizovaný transport, zaujímanie pozícií v motorizovaných prostriedkoch
 • strelecká príprava _ zaujatie a využitie palebných pozícii a perimetrov v motorizovanom prostriedku
 • taktická príprava _ zaistenie ochrany mechanizovaného a motorizovaného prostriedku v rámci konvoja počas plánovanej a neplánovanej zastávky, organizovanie konvoja a zásady pri transporte konvoja s riešením najčastejších incidentov
 • taktická príprava _ manévrovanie využitie krytia mechanizovaným a motorizovaným prostriedkom pri postupoch vysadených družstiev
 • taktická príprava _ spôsoby situačného prieskumu s uplatnením mechanizovaných a motorizovaných prostriedkov
 • taktická príprava _ nácvik spôsobov mechanizovaných a motorizovaných výsadkov a postupy družstiev s motorizovanou technikou v režimoch nízkej, zvýšenej a vysokej pripravenosti, odpútavanie družstiev, vedenie útoku a úniku. • OTVORENÉ KURZY  ...

  LETNÝ VOJENSKÝ KURZ 2021

  Domáca a zároveň medzinárodná udalosť zameraná na komplexný intenzívny bojový výcvik v oblasti záladných a odborných zručností, osobného fyzického a psychického rozvoja a zocelenia v podaní profesionálnych inštruktorov našej domobrany nebude chýbať ani v tomto roku ! Každý občan spĺňajúci základné vekové požiadavky a osobné normy kladené na bezúhonnosť a svojprávnosť má možnosť prejsť jedinečným letným vojenským kurzom. Práve táto udalosť sa stáva u mnohých úspešných absolventov kľúčom k progresívnemu posunu osobných limitov na vedomostnej, fyzickej, psychickej a reakčnej úrovni. Každý záujemca má možnosť prejsť kurzom bez akýchkoľvek záväzkov voči organizácii. POSUŇ SVOJ LIMIT AJ TY ! Pridaj sa a OBJAV SVOJ POTENCIÁL.

  VIAC INFO
  PRÍSPEVKY A AKTUALITY


  ...
  ALIANCIA CIVILNO-OBRANNEJ SPOLUPRÁCE

  Na základe deklarácie Národnej dobrovoľnej občianskej domobrany Slovenskí branci, vo veci prípravy občanov k obrane vlasti a výcviku reakcieschopnosti jednotlivcov či skupín na možné krízové situácie, naša domobrana otvára nové možnosti, ktorými poskytuje výcvik a prípravu širokej verejnosti bez podmienok členstva v silách SB. Možnosti tejto príprvy sú realizované vo forme kurzov prostredníctvom spoločnosti ACOS ( Aliancia civilno - obrannej spolupráce ).

  Čítať viac
  ...
  VIRTUÁLNY PRIJÍMACÍ PROCES SÍL SB

  Prejdite nezáväzným virtuálnym procesom prijímacieho konania do štruktúr našej domobrany kedykoľvek a kdekoľvek. Tento spôsob vám poskytne dostatočný priestor zistiť o možnostiach vášho pôsobenia v silách SB a urýchli tak vaše zaradenie v prípade že ste sa rozhodli stať jedným z nás.

  Čítať viac
  ...
  KDE ZAČAŤ ?

  Vzhľadom k širokému rozsahu tematických celkov výcviku, ktoré poskytujeme v rámci našej ponuky, často krát u mnohých vyplýva otázka "ktorým kurzom či kurzami začať".

  Čítať viac