Pricing example · Bootstrap

...

TEAMBUILDING NA MIERU

Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich inštruktorov v smere pôsobenia v rámci osobnostného zocelenia jednotlivcov, tímov a skupín, dokážeme vyvolať určité podmienky, pri ktorých dochádza k účinnému zotužovaniu kolektívneho ducha, vzájomnej komunikácie, spolupráce a psychického zocelenia. To všetko vieme docieliť zároveň pod rúškom naberania nových skúseností všetkých účastníkov nášho teambuildingu, ktorý je vhodný pre rodinných príslušníkov, tímy, spoločnosti a firmy či záujmové skupiny. Zmeňte s nami svoje prostredie a objavte možnosti našich teambuildingových akcií ktoré vieme prispôsobiť podľa dohody priamo na mieru !

OBJEDNAŤ


 • Naše teambuildingové aktivity sú realizované v štýle a forme osnov základného výcviku a výkonu širokého spektra aktivít a úloh v podmienkach poľnej základne. Ako sa hovorí "v núdzi spoznáš priateľa" , náš teambuildingový program vytvára simulácie rôznych mimoriadnych situácií, v ktorých musí každý jednotlivec zúčastneného celku zintenzívniť svoju komunikáciu, odhodlanosť a schopnosti k vzájomnej pomoci a spolupráci, schopnosti prevzatia zodpovednosti a vzájomného spoľahnutia, pretože nič nezomkne puto celku viac než spoločné problémy, situácie a dianie, ktoré sa týka celej skupiny.

 • Teambuildingové akcie, ktoré organizujeme, vieme zostaviť na mieru podľa potrieb objednávateľa s prispôsobením podmienok obtiažnosti, termínu a dĺžky trvania. Teambuilding mimo objednávku je zo strany našej spoločnosti realizovaný raz ročne formou verejnej ponuky a niekoľko mesiacov pred jeho spustením je spustená možnosť registrácie, ktorá je zobrazená v ponuke - OTVORENÉ KURZY.  SPÄŤ NA MAPU KURZOV  OTVORENÉ KURZY  ...

  LETNÝ VOJENSKÝ KURZ 2021

  Domáca a zároveň medzinárodná udalosť zameraná na komplexný intenzívny bojový výcvik v oblasti záladných a odborných zručností, osobného fyzického a psychického rozvoja a zocelenia v podaní profesionálnych inštruktorov našej domobrany nebude chýbať ani v tomto roku ! Každý občan spĺňajúci základné vekové požiadavky a osobné normy kladené na bezúhonnosť a svojprávnosť má možnosť prejsť jedinečným letným vojenským kurzom. Práve táto udalosť sa stáva u mnohých úspešných absolventov kľúčom k progresívnemu posunu osobných limitov na vedomostnej, fyzickej, psychickej a reakčnej úrovni. Každý záujemca má možnosť prejsť kurzom bez akýchkoľvek záväzkov voči organizácii. POSUŇ SVOJ LIMIT AJ TY ! Pridaj sa a OBJAV SVOJ POTENCIÁL.

  VIAC INFO
  PRÍSPEVKY A AKTUALITY


  ...
  ALIANCIA CIVILNO-OBRANNEJ SPOLUPRÁCE

  Na základe deklarácie Národnej dobrovoľnej občianskej domobrany Slovenskí branci, vo veci prípravy občanov k obrane vlasti a výcviku reakcieschopnosti jednotlivcov či skupín na možné krízové situácie, naša domobrana otvára nové možnosti, ktorými poskytuje výcvik a prípravu širokej verejnosti bez podmienok členstva v silách SB. Možnosti tejto príprvy sú realizované vo forme kurzov prostredníctvom spoločnosti ACOS ( Aliancia civilno - obrannej spolupráce ).

  Čítať viac
  ...
  VIRTUÁLNY PRIJÍMACÍ PROCES SÍL SB

  Prejdite nezáväzným virtuálnym procesom prijímacieho konania do štruktúr našej domobrany kedykoľvek a kdekoľvek. Tento spôsob vám poskytne dostatočný priestor zistiť o možnostiach vášho pôsobenia v silách SB a urýchli tak vaše zaradenie v prípade že ste sa rozhodli stať jedným z nás.

  Čítať viac
  ...
  KDE ZAČAŤ ?

  Vzhľadom k širokému rozsahu tematických celkov výcviku, ktoré poskytujeme v rámci našej ponuky, často krát u mnohých vyplýva otázka "ktorým kurzom či kurzami začať".

  Čítať viac