Pricing example · Bootstrap

ĎALŠIE SLUŽBY


Premýšľate nad tým ako spestriť vašu súkromnú, firemnú či verejnú udalosť ? Radi Vám s tým pomôžeme ! Ako organizácia disponujeme vycvičeným personálom a arzenálom cvičnej výstroje, techniky a výzbroje. Vašu udalosť vieme spestriť a dodať jej tie správne grády statickými ukážkami arzenálu, či dynamickým predstavením bojových postupov v rámci množstva situácii. Mimo to vieme poskytnúť a zorganizovať rôzne formy branných cvičení či prezentácií praktických zručností v oblasti prvej pomoci, vysporiadania sa s vyhrotenými a kritickými situáciami a mnoho ďalšieho.

OBJEDNAŤStatické ukážky cvičnej výstroje, techniky a výzbroje s možnosťou prezentácií základov brannej prípravy.

Dynamické ukážky a dynamické predstavenie bojových postupov menších tímov s použitím cvičnej techniky a munície.

Kombinované statické a dynamické ukážky a základy brannej prípravy , cvičenia a prezentácie.
...


OTVORENÉ KURZY...

LETNÝ VOJENSKÝ KURZ 2021

Domáca a zároveň medzinárodná udalosť zameraná na komplexný intenzívny bojový výcvik v oblasti záladných a odborných zručností, osobného fyzického a psychického rozvoja a zocelenia v podaní profesionálnych inštruktorov našej domobrany nebude chýbať ani v tomto roku ! Každý občan spĺňajúci základné vekové požiadavky a osobné normy kladené na bezúhonnosť a svojprávnosť má možnosť prejsť jedinečným letným vojenským kurzom. Práve táto udalosť sa stáva u mnohých úspešných absolventov kľúčom k progresívnemu posunu osobných limitov na vedomostnej, fyzickej, psychickej a reakčnej úrovni. Každý záujemca má možnosť prejsť kurzom bez akýchkoľvek záväzkov voči organizácii. POSUŇ SVOJ LIMIT AJ TY ! Pridaj sa a OBJAV SVOJ POTENCIÁL.

VIAC INFO
PRÍSPEVKY A AKTUALITY


...
ALIANCIA CIVILNO-OBRANNEJ SPOLUPRÁCE

Na základe deklarácie Národnej dobrovoľnej občianskej domobrany Slovenskí branci, vo veci prípravy občanov k obrane vlasti a výcviku reakcieschopnosti jednotlivcov či skupín na možné krízové situácie, naša domobrana otvára nové možnosti, ktorými poskytuje výcvik a prípravu širokej verejnosti bez podmienok členstva v silách SB. Možnosti tejto príprvy sú realizované vo forme kurzov prostredníctvom spoločnosti ACOS ( Aliancia civilno - obrannej spolupráce ).

Čítať viac
...
VIRTUÁLNY PRIJÍMACÍ PROCES SÍL SB

Prejdite nezáväzným virtuálnym procesom prijímacieho konania do štruktúr našej domobrany kedykoľvek a kdekoľvek. Tento spôsob vám poskytne dostatočný priestor zistiť o možnostiach vášho pôsobenia v silách SB a urýchli tak vaše zaradenie v prípade že ste sa rozhodli stať jedným z nás.

Čítať viac
...
KDE ZAČAŤ ?

Vzhľadom k širokému rozsahu tematických celkov výcviku, ktoré poskytujeme v rámci našej ponuky, často krát u mnohých vyplýva otázka "ktorým kurzom či kurzami začať".

Čítať viac